FAQ – otázky

Mohl byste mi namalovat člena rodiny nebo naše malé dítě? Kolik by to stálo a za jak dlouho byste měl obrázek hotový?

Určitě ano, zvolte si prosím techniku, rozměr obrázku a já vám posléze napíšu, jak dlouho budu na něm pracovat a kolik bude stát.

Zvládnul byste karikaturu do našeho jednoho nejmenovaného časopisu na téma : Církevní restituce vs KSČM?

Určitě, jelikož se karikatuře již nějakou dobu věnuji, každá  zvláště pak politická je pro mě další výzvou, protože je to prostředek, jak na určité problémy společnosti reagovat a nenechávat je bez povšimnutí.

Museli jsme nechat utratit našeho pejska a chtěli bychom mít na něj nějakou milou vzpomínku na malovaném obrázku nebo kresbu. Bylo by to možné?

Zvířata miluji, sami máme kocoura a fenku, čas os času udělám nějakou rychlou skicu. Nejsem specialista na zvířata, ale každopádně se rád vašeho přání zhostím, jelikož přesně vím, jak se cítíte, v minulosti jsme rovněž dvě fenky utratili.

Viděli jsme obraz kostela Sv. Máři Magdaleny z Dětmarovic na Ostravském Biskupství, který jste před léty daroval p. Lobkowitzovi. Je možné si u Vás objednat podobný obraz?

Rád na to vzpomínám, jelikož to bylo v době, kdy mé děti byly u biřmování a já jsem chtěl vzdát tímto způsobem hold p. biskupovi, který sloužil mši v Dětmarovicích. Samozřejmě, že mohu obraz tohoto kostela popř. jiného pro Vás namalovat.

Myslíte, že bych se na Vás mohl obrátit s návrhem loga naší firmy, popř. návrhů dalších firemních náležitostí?

V minulosti jsem zpracovával návrhy pro firmy jako RBP, ČČK, BASF apod. V době kdy jsem pracoval na pozici uměleckého a marketingového ředitele reklamní agentury, měl jsem na starosti kreativní práci v souvislosti s návrhy firemních kalendářů, katalogů, výročních zpráv, pozvánek, webových stránek, reklamních kampaní pro renomované firmy MSK, kterými byly např. Marlenka, VE-HA, Mrozek, DE-VA a další. Rád se tohoto úkolu zhostím.

Chtěli bychom našemu dědečkovi, který oslaví životní jubileum věnovat nějaký veselý obrázek, např. karikaturu na téma jeho spousty koníčků. Kolik by asi karikatura stála?

Velice rád dělám tyto obrázky, jelikož humor a nadsázka jsou mi vlastní. Karikatura ve formátu A3 by např. v digitálním tisku vyšla na cca 500 Kč.

MŮŽETE  MI VĚŘIT

Ve své každodenní práci se snažím být maximálně zodpovědný a loajální ke svým zákazníkům. Pracuji na 100 % a to stejné očekávám od svého okolí. Mým jediným zadostiučiněním je spokojený zákazník, který má radost z mého obrazu či obrázku. Věnuji maximum času a úsilí pro splnění přání, požadavků a termínů všech klientů bez rozdílu.